Pijnstillers
Pijnstillers die je zonder recept kunt kopen, zijn veilig bij normaal gebruik volgens de bijsluiter. 
!
010011

Paracetamol (20 tabletten)

Tijdelijk met 25% korting

Paracetamol 500 mg

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatie klachten. Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.

617500

Paracetamol Coffeïne (20 tabletten)

Paracetamol 500 mg en 50 mg coffeïne per tablet.

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatie klachten. Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.

010014

Ibuprofen 200 mg (20 tabletten)

Ibuprofen 200 mg (20 tabletten)

Ibuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.

Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en menstruatieklachten, zoals abnormaal vaginaal bloedverlies. Het wordt soms ook gebruikt bij artrose (versleten gewrichten), spierpijn en klachten door griep of verkoudheid.
Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.

010015

Ibuprofen 400 mg (20 tabl.)

Ibuprofen 400 mg (20 tabletten)

Ibuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.

Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en menstruatieklachten, zoals abnormaal vaginaal bloedverlies. Het wordt soms ook gebruikt bij artrose (versleten gewrichten), spierpijn en klachten door griep of verkoudheid.
Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.

008425
aspirine

Asperine 100 (20 tabl.)

Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn. Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.
008427
aspro

Aspro bruis (20 stuks)

Aspro 500 Bruis bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Samenstelling 
Bevat 500 mg acetylsalicylzuur per tablet.

Dosering 
Volwassenen: 1-2 bruistabletten per keer, maximaal 8 bruistabletten per etmaal. Kinderen 12 jaar en ouder: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per etmaal.

Let op! 
Niet gebruiken door patiënten die bij eerder gebruik maagpijn kregen of lijden aan maag-/darmbloedingen, bij overgevoeligheid voor salicylzuurverbindingen of soortgelijke pijnstillende middelen, bij een maagzweer of een zweer in de 12-vingerige darm of slokdarm, bij nier- of leveraandoeningen, bij neiging tot bloeden, bij behandeling met antistollingsmiddelen, bij storingen in de bloedstolling.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

008424
apc_roter

APC Roter (20 tabl.)

Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.
003370
finimal

Finimal (20 stuks)

Bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet.
Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.
008428
saridon

Saridon (20 stuks)

Bevat 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet.
Saridon bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.
008430
aleve

Aleve (10 tabl.)

Raadpleeg voor gebruik de bijsluiter.